Little Lodge Wanaka

18 fotografií
Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj
Otevřeme Booking.com v nové záložce pro férové srovnání.
Little Lodge Wanaka
$$$$

Popis

Dostupný Little Lodge Wanaka je v 25-minutové pěší vzdálenosti od Mount Iron Loop Track ve městě Wanaka.

Místo

That Wanaka Tree je méně než 6 km daleko. Centrum města je 5 km daleko od hotelu.

Pokoje

V některých pokojích najdete vysokorychlostní internet, vnitřní dvorek a žehlicí prkna a příslušenství. Výhledy na terasu jsou v některých místnostech. V některých jednotkách hosté mohou najít i mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a kuchyňské nádobí.

Stravování

Double Black je 500 metrů od Little Lodge Wanaka.

Volný čas a podnikání

V oblasti je mnoho možností pro kanoistiku, turistiku a jízdu na koni.

Důležité informace
Příjezd/Odjezd
od 15:00-22:00
od 06:00-10:00
Vybavení
na místě je možné soukromé parkování.
Bezdrátový internet je k dispozici zdarma.
Další informace
Děti a přistýlky
Maximální počet přistýlek v pokoji je 2. 
Domácí zvířata
Domácí zvířata jsou možná na vyžádání.
Cenový kalendář
Zkontrolujte dostupnost a ceny pro vaše data nyní!

Pokoje a dostupnost

Studio typu deluxe s manželskou postelí velikosti king
  • Velikost pokoje:

    60 m²

  • Druhy postelí:
    Velká manželská postel
  • Sprcha
  • Topení

Vybavení

Hlavní zařízení

Wi-Fi
Parkování zdarma
Úschovna zavazadel
24 hodinové služby
Jídlo/ Pití

Venkovní jídelní kout

Prádelna
TV

LCD TV

Kuchyňské vybavení

Sušička

Rychlovarná konvice

Kuchyňské potřeby

Sport a Fitness

  • Kanoistika
  • Lyžování
  • Turistika
  • Jízda na koni
  • Cyklistika
  • Golfové hřiště
  • Rybolov

Služby

  • Prádelna

Stravování

  • Venkovní jídelní kout

Spa & rekreace

  • Zahrada

Vybavení pokoje

  • Klimatizace
  • Topení
  • Sedací kout
  • Patio
  • Terasa
  • K dispozici čaj a káva
  • Jídelní stůl
  • Žehlení

Koupelna

  • Pračka
  • Toaletní potřeby zdarma

Vaření

  • Rychlovarná konvice
  • Sušička
  • Kuchyňské potřeby

Ložnice

  • Elektrické dečky

Média

  • LCD TV

Vybavení pokoje

  • Koberec
Zobrazit všechna zařízeníSkrýt zařízení

Základní informace o Little Lodge Wanaka

💵 Nejnižší cena pokoje 2905 Kč
📏 Vzdálenost do centra 3.4 km
✈️ Vzdálenost do letiště 65.8 km
🧳 Nejbližší letiště Queenstown, ZQN

Místo

Adresa
Adresa byla zkopírována.
69 Frye Crescent Suite 1, Wanaka, Nový Zéland, 9305
Zobrazení mapy
69 Frye Crescent Suite 1, Wanaka, Nový Zéland, 9305
  • Zajímavosti města
  • Nedaleko
  • Restaurace
  • Hotely poblíž
Southern Rivers Fly Fishing
290 m
Restaurace
Double Black Cafe
990 m
Restaurace
Albert Town Fish Co.
1.2 km

Recenze Little Lodge Wanaka

9.0 /10
Perfektní
55 recenzí
Ověřené recenze  
Objevte nejlépe hodnocené možnosti díky ověřeným recenzím z našeho webu a Booking.com.
Navštívil(a) jste tento hotel?
Napište nám své zkušenosti.
Napište recenzi

Časté otázky o Little Lodge Wanaka

Které letiště je nejblíže Little Lodge Wanaka hotel?
Queenstown se nachází 60 minut jízdy (70 km) od Little Lodge Wanaka hotel.
Je v Little Lodge Wanaka hotel parkoviště?
Ano, Little Lodge Wanaka hotel nabízí parkování na soukromém parkovišti zdarma k dispozici na místě.
Kdy se můžu nejdříve a nejpozději odhlásit v Little Lodge Wanaka hotel?
Z Little Lodge Wanaka hotel se můžete odhlásit od 06:00 do 10:00.
Kolik stojí pobyt v Little Lodge Wanaka hotel?
Cena za pokoj v Little Lodge Wanaka hotel začíná od 149 $.
Prohlédnout si pokoje a ceny
Příjezd
Zvolte datum
-
Odjezd
Zvolte datum
Pokoje a Hosté2 Hosté, 1 pokoj